Firma CNC

O nas

Możesz nas obserwować:

DWJ Narzędziownia CNC – Historia powstania

Usługi w zakresie obróbki metali CNC.

Marzeniem Kacpra było posiadanie własnej narzędziowni, a jak wiadomo marzenia się nie spełniają tylko się je spełnia. Zaraził swoim pomysłem Adriana i Patryka i tak w 2021 roku porzucili pracę na etacie, by od zera stworzyć DWJ Narzędziownia CNC Sp. z o.o.

Firma zbudowana z pasji do obróbki skrawaniem. Nasz zespół tworzą osoby, dla których chęć rozwoju i samodoskonalenia jest na pierwszym miejscu.

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam zadań. Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Zadowolenie i satysfakcja klienta z jakości i terminowości naszych detali to motto naszej narzędziowni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

DWJ Historia Powstania

DWJ

Połączenie DOŚWIADCZENIA, WIEDZY I JAKOŚCI spowodowało powstanie Naszej narzędziowni, która jest miejscem pasji i spełnieniem marzeń. Nazwa DWJ pochodzi również od pierwszych liter naszych nazwisk (Durecki, Wojciechowski, Jankowski).

Wkładamy całe nasze serce, aby miejsce, które stworzyliśmy było nie tylko miejscem pracy, ale również naszym hobby.

Usługi CNC – nasze priorytety.

CEL – samodoskonalenie w zakresie obróbki CNC, nauka nowinek ze świata obróbki materiałów to cele, które prowadzą nas do bycia coraz lepszymi. TERMINOWOŚĆ będąca w parze z JAKOŚCIĄ to idealne połączenie dla wymagających klientów, ale też satysfakcja z rezultatów i ich uśmiechu.

JAKOŚĆ – precyzja wykonywanych detali, pod względem wizualnym jak i wymiarowym. Traktujemy naszych klientów tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani.

INNOWACYJNOŚĆ – nowoczesne maszyny: tokarka CNC oraz frezarka CNC dają szeroki wachlarz do pokazania umiejętności naszych operatorów. Staramy się, aby nasza firma CNC była nowoczesna.

 

LUDZIE – z pasją do obróbki skrawaniem, robią to co kochają i czują się w tym świetnie. Zgrany zespół to podstawa harmonii w pracy i wzajemnych relacji.

WSPÓŁPRACA – zależy nam, aby klienci, z którymi nawiązujemy współpracę zostali z nami na lata. Angażujemy się chętnie w powierzone nam zadania, starając się przy tym zadowolić klienta na każdym etapie.

TERMINOWOŚĆ – zadowolenie klienta to dla nas podstawa. Dzięki temu, klienci do nas wracają zadowoleni i wiedzą, że powierzone nam zlecenie, dotrze do nich na umówiony termin.

DWJ_Priorytety

DWJ Narzędziownia CNC
Założyciele

KACPER DURECKI – specjalista obróbki skrawaniem. Do jego zadań należy programowanie w CAM-ie, frezowanie CNC oraz zajmowanie się firmą od strony administracyjnej i kontaktu z klientem.

Z pasji do obróbki metali Kacper stworzył w 2020r. kanał Operator CNC 2.0, na którym dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem w branży CNC. Po założeniu firmy CNC, kanał ewoluował do nazwy Kacper Durecki DWJ. W filmach dzieli się swoją wiedzą i podkreśla, że najważniejsze dla niego to: „dawaniem ludziom wartości”. Zdradza patenty na obróbkę metali czy obróbkę tworzyw sztucznych. Motywuje na swoim kanale do rozwoju. Pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Pasjonat obróbki metali, który chętnie zaraża swoim optymizmem. W branży obróbki skrawaniem od 2012r.

To jego pomysłem było stworzenie własnej firmy CNC. W 2021r. wraz z Adrianem i Patrykiem rozpoczęli własną przygodę z obróbką skrawaniem, otwierając własną firmę DWJ Narzędziownia CNC Sp. z o.o. tym samym spełniając jedno z marzeń.

DWJ-Zalozyciele

DWJ

ADRIAN JANKOWSKI – specjalista obróbki skrawaniem z zakresu toczenia CNC. Od 2022r. próbuje swoich sił, by tak jak Kacper dawać widzom wartości, nowinki ze świata CNC i motywować do działania na kanale Adrian Jankowski DWJ.

Dla Adriana nie ma rzeczy niemożliwych. Jest najlepszy przykładem, że ciężką pracą, ambicją i chęcią samorozwoju, człowiek jest w stanie nauczyć się od podstaw i stać się specjalistą w zakresie obróbki skrawaniem. Jak sam mówi: „ogranicza nas tylko umysł przed dalszym rozwojem”.

Wykonywane przez niego elementy toczone wyróżniają się nadzwyczajną estetyką wykonania pod względem jakościowym jak i wymiarowym. Nie bez powodu okrzyknięty głównym zadymiarzem firmy podczas obróbki metalu. W branży obróbki skrawaniem od 2016r.

PATRYK WOJCIECHOWSKI – najmłodszy w firmie CNC, specjalista obróbki skrawaniem na frezarce CNC oraz programowania w CAM-ie. Pod bacznym okiem starszych kolegów cały czas udoskonala swoje umiejętności i obróbkę CNC.

W swojej karierze ma za sobą pracę na frezarce wielkogabarytowej. Chętnie się uczy nowych rzeczy i podejmuje wyzwania z zakresu frezowania CNC. W branży obróbki metali od 2018r.

Celem naszej firmy CNC jest udoskonalanie procesów obróbki skrawaniem, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w branży CNC.

Naszym klientom oferujemy usługi obróbki skrawaniem z zakresu:

  • frezowania CNC,
  • toczenia CNC,
  • spawania.
Doświadczenie

Doświadczenie

Wiedza

Wiedza

Jakość

Jakość