YouTube

Media

Możesz nas obserwować:

YouTube to najbardziej popularny serwis internetowy, który został założony w 2005 roku. Umożliwia on dodawanie filmów wideo, nadawanie na żywo, ocenianie i komentowanie załączonych treści. Skąd wziął się pomysł na kanał dotyczący obróbki skrawaniem z wykorzystaniem tokarek oraz frezarek CNC? Pomysłodawcą był Kacper Durecki. Stwierdził on, że DWJ Narzędziownia CNC nie będzie pierwszą narzędziownią w Polsce ani na świecie. Chciał się czymś wyróżnić  spośród dużej konkurencji na rynku obróbki metali. Oprócz tego Kacper jest osobą, która od pierwszego odcinka aż do tej pory z uporem maniaka powtarza, że kanał został stworzony dla wiedzy i wartości. Za każdym razem dzieli się swoją wiedzą z zakresu obróbki metali oraz technologii CNC.

Kacper Durecki DWJ

Na Kacpra kanale przez ponad 2 lata pojawiło się mnóstwo materiałów dotyczących obróbki metali, parametrów skrawania, toczenia CNC, frezowania CNC  oraz technologii obróbki. Pierwszy odcinek pojawił się w styczniu 2020 roku. Tematem odcinka było: „Ile zarabia operator CNC w Polsce”. Na dzień dzisiejszy film ma ponad 40 tysięcy wyświetleń. Wielokrotnie w filmach pojawia się słowo rozwój osobisty, wiedza, wartości i mnóstwo innych rzeczy, którymi Kacper uwielbia się dzielić. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz konsekwencji w dążeniu do celu udało się zgromadzić kilka tysięcy subskrypcji oraz prawie milion wyświetleń wszystkich materiałów. Na dzień dzisiejszy kanał YouTube: Kacper Durecki DWJ jest najbardziej popularnym kanałem z dziedziny obróbki skrawaniem w Polsce. Poprzez ciągłe dodawanie kolejnych materiałów nasi klienci mogą się przekonać na własne oczy jaką mamy wiedzę z zakresu obróbki metali.

Kanał jest oczywiście doskonałym narzędziem marketingowym. Dzięki tej platformie możemy promować nasze usługi obróbki skrawaniem na maszynach CNC.

Wielokrotnie pojawiają się filmy jak krok po kroku wykonać precyzyjną część mechaniczną. Nagrywane są części do praktycznie każdej dziedziny przemysłu. Na jednym z odcinków była również pokazana śruba pociągowa do wyścigowej motorówki mistrza świata klasy OSY 400 Cezarego Strumnika z Chodzieży.

Produkcja CNC jest naszą pasją a Kacprowi zależy na tym aby jego widzowie ciągle się rozwijali i poszerzali swoje umiejętności.

Adrian Jankowski DWJ

Kanał tokarski powstał kilka miesięcy temu. Adrian jest przez wielu uważany za najlepszego tokarza w Polsce. Toczenie CNC od wielu lat jest jego sposobem na życie a dzisiaj to właśnie Adrian dzieli się wiedzą oraz umiejętnościami. Można powiedzieć, że jeden z członków zarządu DWJ zaczynał od najprostszych detali pracując na zwykłej maszynie konwencjonalnej. Wraz z upływem czasu przyszedł rozwój i czas na tokarkę CNC. Wiedza szybko się poszerzała. Po wielu latach doświadczenia Adrian współtworzy DWJ Narzędziownia CNC Sp. z o.o. Obróbka metalu jest jego pasją. Wióry z tokarki płyną mu z żyłach. Już dzisiaj nie może się doczekać nowej maszyny do obróbki CNC czyli tokarki DMG CLX 350 z osią Y. Właśnie ta maszyna pozwoli Adrianowi dalej się rozwijać w dziedzinie obróbki skrawania. Co za tym idzie? Jeszcze więcej przekazanej wiedzy z zakresu toczenia znajdzie się na kanale tokarskim Adrian Jankowski DWJ !

Doświadczenie

Doświadczenie

Wiedza

Wiedza

Jakość

Jakość